porsesghaye motodavel

پرسشهای متداول

انواع محصولات شرکت آرمان گلدشت ( بقاء ) شامل چه محصولاتی می باشد؟

محصولات شرکت آرمان گلدشت (بقاء) شامل آبلیموجات ، شوریجات ، مرباجات ، ترشیجات ، رب گوجه فرنگی و محصولات سلولزی می باشد.

دلايل تغيير رنگ آبليمو چيست؟

آبلیموی طبیعی تمایل بسیار زیادی به اکسید شدن (واکنش با اکسیژن) و در نتیجه تغییر رنگ و طعم دارد. بنابراین در طی گذشت زمان به تدریج رنگ آبلیمو تیره می‌گردد و این تیرگی چندان ارتباطی با کیفیت آبلیمو نداشته و جزء ماهیت محصول است.

راه‌حل‌ کاهش این مشکل اکسیژن‌زدایی محصول قبل از پرکردن (در طی ­تولید) و افزودن  ترکیبات آنتی اکسیدانی (در حد مجاز) می‌باشد که این موارد در تولید آبلیموهای بقاء رعایت می‌گردد. 

نکته قابل توجه برای مشتریان این است که اگر پس از گذشت زمانی نسبتا طولانی (شش ماه) هیچ گونه تغییر رنگی در آبلیموی خریداری شده مشاهده نگردد، در این محصول به احتمال زیاد از مواد نگهدارنده بیش از استاندارد استفاده گردیده است که این مسئله می‌تواند برای سلامت مصرف‌کنندگان خطرناک باشد. 

چرا آبليمو ته نشين مي شود؟

لیمو به صورت طبیعی حاوی پالپ (تکه¬ های ریز از خود میوه) می‌باشد که طی فرایند فیلترینگ این پالپ‌ها جدا شده و در مرحله بعد به ذرات بسیار ریز تبدیل شده که با گذشت زمان ته¬ نشین می شوند. وجود پالپ‌های ریز در آبلیمو نشان‌گر طبیعی بودن این محصول می‌باشد.

مزیت استفاده از آبلیموی صنعتی به جای آبلیموی دست ساز چیست؟

مزیت اصلی استفاده از آبلیموی صنعتی پاستوریزه بودن و اطمینان از سلامت آن می‌باشد که این مسئله با توجه به نشان استاندارد و پروانه ساخت تولیدکننده، تایید می‌گردد. به مصرف‌کنندگان توصیه می‌گردد به هیچ عنوان از آبلیموهای فاقد نشان‌های فوق و به صورت دست‌ساز در بازار استفاده نکنند.

آیا شرکت بقاء دارای فروشگاه اینترنتی نیز می باشد؟

بله ( فروشگاه طعم  ایرانی) با آدرس www.baghaa.com مخصوص مشتریان صنفی و خانگی طراحی گردیده است.

پس از شكرك زدن مربا چه باید کرد؟

مربا (چه بصورت صنعتی و چه خانگی) ممکن است شکرک بزند که برای رفع آن پیشنهاد میشود مجددا حرارت داده و کمی آبلیمو یا سرکه به آن بیافزایید.

براي جلوگيري از كپك زدن رب گوجه چه راهكارهايي پيشنهاد مي‌گردد؟

جهت جلوگیری از کپک زدن رب گوجه فرنگی مراقب باشید هوا و آب آزاد­ (  آبی که در هنگام مصرف به هر دلیل از جمله قاشق مرطوب و...) وارد محصول نشود.

شرایط نگهداری محصولات چیست؟

به طور عمده محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی بقاء می‌باید که در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شده و پس از باز شدن در یخچال نگهداری گردند.