Canter

شرکت صنایع غذایی آرمان گلدشت با نشان تجاری ( بقاء ) در سال 1372 به صورت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 7803 در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری در شهرک صنعتی شهید رجایی تبریز به ثبت رسیده است. و در همین سال با تولید محصول آبلیمو به بهره برداری رسید که در راستای تنوع بخشیدن به محصولات ، تولید انواع مرباجات و ترشیجات و شورجات آغاز گردید.  این شرکت ابتدا با تعداد 12 نفر پرسنل فعالیت تولیدی خود را در سالهای ابتدائی تاسیس آغاز نمود که با توسعه روند تولیدی خود در حال حاضر از 176 نفر پرسنل خبره و کارآمد در بخشهای مختلف تولید استفاده مینماید. 

 در سال 1393 این شرکت جهت افزایش میزان تولید و تنوع محصولات واحد جدیدی را در 17000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی تبریز 4 (فناوری های پیشرفته) را با رعایت اصول GMP و استاندارد های مربوطه به بهره برداری رساند. و با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید کند.


شرکت آرمان گلدشت در سال 2014 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهینامۀ بین المللی ایمنی مواد غذایی HACCP نائل گردید که این گواهینامه توسط سازمان غذا و کشاورزی (FAO) و سازمان سلامت جهانی (WHO) بمنظور ارتقاء استانداردهای غذایی صادر شده است. شرکت آرمان گلدشت پیش از این نیز موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد ISO 22000:2005     ISO 10002 : 2004   ISO 9001 : 2008   بین المللی از کشور سوئیس شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استانداردها تولید و روانه ی بازار می کند.


خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد. تندیس های زیر گواهی بر این تلاش ماست :

– واحد نمونه استانی منتخب سازمان غذا و دارو

– واحد نمونه استانی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان

– تندیس همایش برند برتر کیفیت برتر

– تندیس همایش رضایتمندی مشتری از سازمان ملی رقابت

– تندیس جشنواره کیفیت و ایمنی غذا

– نشان بین المللی حلال

پیام مدیر عامل

مدیرعامل صنایع غذایی بقا

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 

خدای متعال را شاکریم که فرصتی را فراهم ساخت تا در عرصه سلامت غذایی در خدمت شما عزیزان باشیم . رسالت ما طی 4 دهه فعالیت در صنعت غذایی کشور بهبود و سلامت تغذیه ای جامعه بوده و با شعار ” بقاء همراز طبیعت ” تمام تلاش ما بر این استوار است که با فن آوری های پیشرفته همگام با استانداردهای جهانی سلامت تغذیه ای جامعه را بهبود بخشیم.

ما رعایت مسائل زیست محیطی را از ارزشهای محوری خود می دانیم و برآنیم تا با بهره گیری از ظرفیت های ایجاد شده و سرمایه های ملی و گزینش اخلاق مدارانه استراتژی ها و تاکتیک های رقابتی در راستای بهبود فضای صنعت و جایگاه خود قدم برداریم.ارزشمندترین سرمایه این مجموعه نیروی انسانی متعهد و متخصص و با پشتکار است و همچنین تجارت با تامین کنندگان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی و رضایت آنها بهمراه اخذ گواهینامه های بین المللی مهر تأییدی بر اعتبار محصولات این شرکت می باشد.