چشم انداز

چشم انداز (Vision) : تبدیل شدن شرکت آرمان گلدشت به یکی از برترین شرکت های صنایع غذایی و حضور سرآمد در این عرصه در سراسر کشور و سپس خاورمیانه و آسیای مرکزی .

مأموریت (Mission) : کامل کردن سبد مواد غذایی به صورت کمی و کیفی در خانوار و تأمین نیازهای مصرف کنندگان در اقشار مختلف جامعه.

استراتژی (strategy):    افزایش سهم بازار داخلی از طریق نفوذ در بازار و توسعه سبد محصولات شرکت،  تثبیت برند شرکت بعنوان برند برتر کشور در زمینه محصول صنایع غذایی و  ورود به بازارهای صادراتی با تمرکز بر کشورهای همسایه  و  افزایش بهره‌وری کار و سرمایه 

ارزش ها (Value) :    ما کوشش خود را در راه بهبود زندگی مادی کارکنان، ایجاد حس افتخار و لذت از کار و مهیا نمودن محیط مناسب برای بروز خلاقیت و نوآوری ایشان بکار می گیریم. همچنین سيستم مديريت رسيدگي به شكايات مشتريان خود را براساس الزامات استاندارد ISO10002:2004 و مقررات و قوانين مرتبط مستقر نمودایم . باور ما ارزش گذاشتن به صیانت و حفظ محیط زیست می باشد.

-تعهد کارکنان به تولید محصولاتی با کیفیت

-گسترش تنوع و افزايش ميزان توليد با حفظ كيفيت محصولات   

-صداقت و صراحت در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی

-تامین رضایت مشتریان بر مبنای کیفیت محصول

-توجه و پایبندی به اصول اخلاقی و دینی (ازجمله صداقت، صمیمیت و نظم) در رفتار فردی و سازمانی از دیگر ارزش های شرکت بقاء می باشد.

اهداف (goals) :

   ما برآنیم سلامت همراه با تنوع، تازگی و طبیعی بودن محصولات خود را در تولید آبلیمو ، شوریجات ، ترشیجات و مرباجات جهت زندگی سالم تر، طولانی تر و پر نشاط تر برای مصرف کنندگان فراهم نماییم  و در این امر دانش جهانی و تکنولوژی های پیشرفته را به خدمت بگیریم . همچنین جهت گیری به سمت پایه گذاری فروشگاه اینترنتی صنایع غذایی و مالکیت پایدار و سودده در فضای مجازی هستیم. تلاش ما افزایش و بروز نگه داشتن دانش تخصصی شرکت از راه تحقیق و توسعه (R&D) مستمر است. جذب و پرورش نیروی انسانی کارآمد و متعهد و برقراری برنامه های آموزش و توانمندسازی آنان جزو اهداف اصلی شرکت می باشد و با ایجاد مکانیسم های انگیزشی جهت مشارکت موثر کارکنان در نائل شدن اهداف سازمانی شرکت تلاش می کنیم.